© 2014 Sedef Örsel Özçelik

2014/07/01

ÇocukluyuzBiz Blog Yazıları Kitap Oldu :)
İnsan hayatı farklı döngülerle dolu.  Doğumdan ölüme ne çok yolculuk yaşıyoruz.  Benim için ÇocukluyuzBiz blogunun yeri her zaman farklı olacak.  Bu kanaldan ulaştığım tüm ebeveynlere binlerce teşekkür ediyorum.  Amacım: "Dünyanın neresinden olursa olsun, kaç yaşında olursa olsun çocuklarımızın hayat kalitesini yükseltmek".
 Bu uğurda ben yazdım, konuştum, eğitimler verdim… Sizler okudunuz, dinlediniz ve uyguladınız. Birlikte çabaladık, emek verdik.  Benim ÇocukluyuzBiz blogu ile yolculuğum önemli bir limana ulaştı.  Yoluna bundan sonra kitap olarak devam edecek yazılarım.  Dilerim farklı okurlarla buluşur ve çocuklarımızın hayat kalitesini yükseltmeye her daim devam eder.  
Yeni yolculuklar, yeni bloglar, yeni yazılar ve yeni çalışmalarla çocukların hayat kalitesini yükseltmeye devam edeceğimiz nice buluşmalara.

Sevgiyle,
Sedef


2 yorum:

 1. Bloglar Yarışıyor ile siz de blogunuzla kazanmaya aday olun, promosyon ödüller kazanın. Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı ilk tur dahilinde düzenliyoruz. Siz de başvurun. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz.
  İlginiz ve desteğiniz için teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,
  Web: http://www.bloglaryarisiyor.net
  Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net
  Tel: +90212 330 9707


  YanıtlaSil
 2. Canım bu nasıl benim gözümden kaçmış, tebrikler:-) İyi bayramlar hem de:-)

  YanıtlaSil